Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

Záchranná stanice Hrachov

Vezmeme vás na na výlet do jedné z nejmodernějších záchranných stanic s ekocentrem v České republice, záchranné stanice Hrachov u Sedlčan. Jde o jedinečné místo, kde se vášeň pro ochranu přírody a péči o volně žijící živočichy snoubí s inovativním přístupem a osvětovou činností.

Cestou autobusem do Hrachova nás čeká zábavný odborný program, takže nám cesta uteče a připraví nás na budoucí zážitek.

Záchranná stanice Hrachov představuje nejen bezpečný přístav pro zraněná, nemocná či osiřelá zvířata, ale také inspirativní zážitek pro dětské návštěvníky všech věkových kategorií.

Na vlastní kůži zažijeme jedinečný pohled do zákulisí záchranné stanice, kde budeme uvidíme zvířata v různých stadiích rehabilitace a přípravy na návrat do volné přírody.

Děti uslyší mnohé inspirativní příběhy o záchraně, rehabilitaci a úspěšných návratech zvířat do přirozeného prostředí. Dozví se, co dělat, pokud naleznou v přírodě zraněné zvíře a jak mu nejlépe pomoci.

Na zpáteční cestě budeme diskutovat s naším odborným lektorem veškeré zážitky a poznatky. Čeká nás i zábavný kvíz.


Další informace

Termíny výletů

Na dohodě

Minimální počet účastníků

40 žáků

Cena zahrnuje

Povinné pojištění CK, vstupy, služby průvodce (v CZ).

Stravování

Dle individuálních požadavků

Doprava

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět.


Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ NERUDOVA 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace