Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu

Co je Flashtones Studio

Flashtones Studio je místem smysluplného setkávání. Klademe si za cíl nabídnout kvalitní, a moderní volnočasové aktivity pro děti, mládež i dospělé.

V čem jsou naše programy specifické

  • Fungujeme v příjemném kompaktním prostoru v centru Prahy
  • Klademe důraz na individuální přístup, který je zaručen prací v malých skupinkách
  • Všichni naši lektoři jsou zkušení a empatičtí lídři
  • Je pro nás důležitý kvalitní obsah a správná metodika
  • Do všech společných aktivit se snažíme vnášet přesah sebepoznání a budování přirozené sebedůvěry, utužování vztahů ve skupině, vzájemný respekt a spolupráci v kolektivu
  • Konkurujeme televizi, sociálním sítím a počítačovým hrám a snažíme se ukazovat sílu fyzických zážitků a aktivně stráveného čas

Jaké jsou programy pro děti?Až vyrostu

Kdo z nás si nepředstavoval, jaké to bude, až vyrosteme? Ale co kdybychom mohli dát dětem náhled do budoucnosti již dnes? V kurzu „Až vyrostu“ nahlédnou vaše ratolesti pod pokličku svých snů a přání. Pod vedením našeho zkušeného týmu psychologů budou děti moci zkoumat své tajné touhy být astronautem, umělcem nebo třeba šéfkuchařem. Na konci kurzu se však naučí to nejdůležitější – že mohou být cokoli, co si přejí!

Objednat Šipka

Tanec dětem

Ukažte svým dětem, jak mohou tělo použít jako nástroj pro vyjádření svých emocí a představ. Učíme se tančit srdcem i tělem. Pod vedením lektora Milana Brože se děti ponoří do světa hudby, pohybu a street dance.

Objednat Šipka

Jóga pro děti

Jógový koutek pro naše malé vážené! Jóga pro děti není jen o cvičení a protahování, je zejména o vytváření malých oáz klidu v tomto rušném světě. Představte si děti, kterak se učí klidně dýchat v pozici lotosu, učí se Zuzky Lorencové.

Objednat Šipka

Dýchání i zpěv

V tomto kurzu talentovaná zpěvačka Ashley Abrman naučí děti, jak používat svůj hlas jako nástroj pro vyjádření sebe sama, ale také svůj dech jako prostředek pro sebeuzdravení a zvládání stresu. Učíme děti, jak dýchat správně, ovládat díky správným dýchacím technikám své tělo, ale také jak používat svůj hlas. Naučit se zpívat své oblíbené písničky už je jen třešnička na dortu.

Objednat Šipka

Havěti naproti

Je čas vyrazit na safari! Ale ne obyčejné safari, ale safari napříč světem drobotě! V kurzu ‚Havěti naproti‘ cestují děti podél mikroskopických krajin, kde objevují fascinující svět bezobratlých. Pod vedením zkušeného lektora Jakuba Radoše, který děti provádí světem jiné perspektivy, děti poznají, jak tito drobní tvorové vytvářejí složitý a úžasný svět kolem nás. Kdo říká, že musíte být velký, abyste měli velký dosah?

Objednat Šipka

Škola beatboxu

Bum-tss, bum-bum-tss! Vítáme vás ve škole beatboxu, kde jsou naše uši otevřené pro všechny zvuky, které děti dokážou vytvořit. Kurz je veden zkušeným lektorem a performerem Honzou Melicharem, který z vašich dětí, kdoví, třeba vytvoří příštího Bobby McFerrina nebo Rahzela. Nechte děti prozkoumat svět hudby z úplně jiné perspektivy, učit se zvuky, které nikdy předtím neslyšeli, a najít svůj vlastní rytmus. Buďte svědky, jak se rozzáří, když objeví, že jejich tělo je nejvíc cool nástroj, který kdy měli.

Objednat Šipka

Filosofie pro děti

Proč je obloha modrá? Proč musíme jíst zeleninu? V kroužku filozofie pro děti se učíme klást otázky – a hledat na ně odpovědi. Skrze interaktivní diskuze a hry se vaše děti naučí filosofické koncepty, které jim pomohou lépe porozumět světu kolem nich. Učíme se, jak můžeme zkoumat naše myšlenky a názory a jak můžeme lépe porozumět názorům ostatních. Přihlaste své děti na tuto cestu za poznáním a nechte je, alespoň na chvilku, stát se malým filozofem!

Objednat Šipka

Angličtina pro nejmenší

Představte si svět, kde vaše dítě otevírá dárky a radostně vykřikuje „Wow!“ nebo kde si místo „mrkve“ řekne o „carrot“. V našem kurzu angličtiny pro nejmenší naše zábavné a interaktivní lekce představují vašim dětem nový jazyk skrze písně, hry a obrázky. Necháme je zažít radost z komunikace a učíme je základy angličtiny hravou formou. Kdo říká, že se nemůžete naučit nový jazyk a zároveň se skvěle bavit?

Objednat Šipka

Dramaťák

Světla zhasínají, opona stoupá a vaše děti vstupují na scénu. V našem dramatickém kroužku se děti mohou stát kýmkoli – od statečných rytířů po veselé šašky. Pod vedením našich zkušených lektorů se děti učí sebevyjádření, komunikaci a týmové práci, zatímco zkoumají svět herectví. Tento kroužek nabízí dětem možnost objevit své skryté talenty, zlepšit sebevědomí a vyzkoušet si, jaké to je stát se hvězdou. Je úžasné sledovat, jak děti vystupují ze svých skořápek a rozkvétají na scéně!

Objednat Šipka

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace