Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

Motýlárium Votice

Zažijte s dětmi jedinečný výlet do Motýlária Votice, kde se křídla přírody setkávají s kouzlem barev a elegance! Ojedinělý projekt Ochrany fauny ČR proměnil staré skleníky v moderní interaktivní místo.

Motýli, oblíbení to zástupci hmyzu z naší přírody bohužel stále rychleji mizí. Při návštěvě Motýlária Votice se dozvíme, proč tomu tak je, a jak každý z nás může pomoci zlepšit životní podmínky motýlům, ale i nám lidem. Děti i učitelé zažijí doslova pestré aktivity a spolu s námi zažijí fascinující svět motýlů ve vzácném a jedinečném prostředí, které překonává hranice mezi realitou a snem.

Cestou nás čekají zábavné a naučné aktivity, takže nám bude cesta hezky ubíhat.

V samotném Motýláriu zhlédneme nádherné expozice s tisíci motýlů létajících v krásné tropické zahradě plné exotických rostlin a květin, navštívíme motýlí laboratoř, kde budeme sledovat vývoj životního cyklu motýlů, od kukly až po dospělého motýla.

Budeme si moci pořídit fotografie s okouzlující momenty s motýly, kteří přistávají na květinách i rukách návštěvníků. Užijeme si klidnou atmosféru tropické zahrady, kde si odpočineme obklopeni krásou přírody a harmonií motýlích křídel.

Na závěr navštívíme dárkový obchod plný motýlích suvenýrů a originálních dárků.

Cestou zpět probereme naše zážitky s naším odborným lektorem.


Další informace

Termíny výletů

Na dohodě

Minimální počet účastníků

40 žáků

Cena zahrnuje

Povinné pojištění CK, vstupy, služby průvodce (v CZ).

Stravování

Dle individuálních požadavků

Doprava

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět.


Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ NERUDOVA 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace