Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

Ekocentrum Hulice

Jedná se o jednodenní zájezd pro všechny zvídavé děti mladšího i staršího školního věku.

Voda tvoří až dvě třetiny Země a až 60 % lidských těl. Nedostatek vody je původcem migrace za vodou, hladomoru, válek, půdních erozí, vymírání fauny a flory, množení kůrovce a mnoha dalších negativních jevů. Přesto je informovanost v oblasti vodstva stále nedostatečná.

Téma vody prostupuje mnoha našimi aktivitami a je platformou pro jeden z našich největších kurzů, kurz ZŠ Plavání. Je pro nás vítaným oživením, moci žákům představit tento živel i z trochu jiného úhlu než z pohledu výuky plavání a vodní záchrany.

V hulickém Vodním domě lze najít o vodě v tematických expozicích takřka vše. Navštívíme Vodní mikrosvět, Podvodní makrosvět, expozici Pitná voda a koloběh, Mokřadní život a Výlet do historie. Celá výstava je plná zvukových kulis, interaktivních exponátů a herních prvků. Děti mohou sledovat mikroskopem vodní mikroorganismy i sledovat ryby na dně expoziční nádrže.

Ve Včelím světě se děti pomocí moderních technologií seznámí se životem včel a poznají všechny včelí produkty. Na závěr projdou velký včelí úl, kde zažijí na vlastní uši zvuky úlu, pomocí LCD displejů si prohlédnou anatomii včel a zahrají si kvíz. Poslední atrakcí je výroba vlastní svíčky z včelího vosku, kterou si děti odnesou na památku.


Další informace

Termíny výletů

Na dohodě

Minimální počet účastníků

40 žáků

Cena zahrnuje

Povinné pojištění CK, vstupy, služby průvodce (v CZ).

Stravování

Dle individuálních požadavků

Doprava

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět.


Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ NERUDOVA 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace