Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

LETNÍ POBYTOVÉ TÁBORY S VÝUKOU PLAVÁNÍ

Letní pobytové tábory s výukou plavání jsou určeny dětem ve věku 7-13 let. Představují ideální prázdninové dobrodružství pro děti, které chtějí prožít nezapomenutelné léto plné zábavy, nových přátelství a objevování. Tábory se konají od pondělí do pátku a děti jsou ubytovány v hotelu s jedinečnou polohou. Hotel Energetik leží v Krkonošském národním parku.

Program tábora je navržen tak, aby podporoval rozvoj sportovních dovedností jednotlivců i týmového ducha, kreativitu a samostatnost dětí. Každý den je plný aktivit, které zahrnují sporty, hry, turistiku, vzdělávací workshopy a umělecké projekty, vše pod vedením zkušených a empatických vedoucích, kteří mají k dětem individuální přístup. Speciální částí programu jsou také večerní táborové ohně, skvělé stolní hry a další zábavné aktivity.

Celkově děti za tábor absolvují sedm 90ti minutových plaveckých lekcí.

Výuka plavání probíhá ve vyhřívaném bazénu za dozoru zkušených instruktorů. Děti jsou rozřazeny do skupin dle schopností. Jeden instruktor vede vždy jen jednu skupinu (cca. 10 dětí) v průběhu celého tábora z důvodu nastolení důvěry a přátelství mezi instruktorem a dětmi.

Další informace

Terminy

Termíny kurzu

5.-9.8.2024

Sportovni program

Doplňkový sportovní program

Mimo plavání se děti můžou těšit na hry v přírodě, tradiční i netradiční hry na rozvoj rychlosti, síly, obratnosti, vytrvalosti, postřehu a smyslového vnímání. Jeden den se také bude pořádat výstup na Sněžku.

zabava

Zábavní program

Každý večer pak máme připravené stolní hry, hry na rozvoj kreativity, představivosti a také rozvoj hudebních a výtvarných schopností. Jeden večer proběhne diskotéka a závěrečná bojovka.

Stravování

snídaňový bufet
dopolední svačina
polední oběd
odpolední svačina
večeře
pitný režim po celý den

Doprava

Doprava je v ceně a je zajištěna naším smluvním dopravcem. Vyjíždí se vždy z Prahy a je možno se domluvit na zastávkách v Jaroměři, Hradci Králové, Pardubicích a Trutnově. Na místo taktéž v případě zájmu můžete využít vlastní dopravu.
Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ NERUDOVA 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace