Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

Škola v přírodě "V týmu"

Program V Týmu je jedinečný koncept školy v přírodě, který si klade za cíl stmelení školního kolektivu.

V tomto formátu školy v přírodě žáci absolvují dopolední výuku se svými učiteli a až po poledním klidu nastupují na námi organizovaný program. Ten je rozčleněn do devadesáti minutových bloků v pořadí environmentální, sportovní a večerní zábavní. V pátek je kurz po obědě stejně jako je tomu u standardního kurzu ZŠ Enviro zakončen závěrečnou „Enviro hrou“ a předáním absolventských diplomů.

Do všech společných aktivit se snažíme vnášet přesah sebepoznání a budování přirozené sebedůvěry, utužování vztahů ve skupině, vzájemný respekt a spolupráci v kolektivu.

Jak to probíhá

Děti absolvují v průběhu pěti dnů celkem pět tříhodinových bloků, které jsou vždy rozděleny do tří částí:

  • teoretická – děti jsou hravou formou seznámeny s příslušnou problematikou a jejími souvislostmi. Každý blok je vždy zaměřen na jednu oblast environmentální výchovy. Součástí jsou názorné ukázky a nácviky.
  • přípravná – v této části jsou vytvářeny či upravovány rekvizity a příslušenství pro splnění daného úkolu.
  • aplikační – instalace a samotné finální řešení úkolu.

Další informace

Termíny kurzu

Jaro a podzim

Doplňkový sportovní program

Děti absolvují tři devadesátiminutové lekce orientované na hry v přírodě, tradiční i netradiční hry na rozvoj rychlosti, síly, obratnosti, vytrvalosti, postřehu a smyslového vnímání.

Zábavní program

Doplňkový program probíhá každý večer a je zaměřen na aktivity jako jsou hry v přírodě, stolní hry, hry na rozvoj kreativity, představivosti a také rozvoj hudebních a výtvarných schopností.

Stravování

snídaňový bufet
dopolední svačina
polední oběd
odpolední svačina
večeře
pitný režim po celý den

Doprava

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět.


Místa konání


Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ Nerudova 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace