Dashiki Flashtones - multikulturní oblečení - dashiki ponožky oblečení - ponožky a oblečení Flashtones boří stereotypy VYROBENO V ČESKU S RESPEKTEM K TRADICÍM A OTEVŘENOU MYSLÍ DASHIKI 01 FLASHTONES KOLEKCE Flashtones oblečení - dámské pánské ponožky a oblečení Flashtones boří stereotypy - liché ponožky - dashiki - veselé ponožky Flashtones NEVŠEDNÍ OBLEČENÍ, LICHÉ PONOŽKY, ORIGINÁLNÍ DOPLŇKY FLASHTONES 02 FLASHTONES KOLEKCE Flashtonesclothing ponožky flashtones oblečení - ponožky a oblečení Flashtones boří stereotypy - módní oblečení flashtones BOŘÍME
STEREOTYPY
03 FLASHTONES KOLEKCE
POSUNOUT

Ponožky Flashtones pro všechny aktivity

Flashtones ponožky a oblečení. Orignální ponožky do společnosti i ostatní aktivity. Liché ponožky flashtones a ponožky po jedné ponožce jsou jedinenčné a kvalitní ponožky.

 

Naše ponožky Flashtones jsou originální

Flashtones oblečení je z kvalitního materiálu s moderním designem.

Vyrábíme také tradiční africké oděvy dashiki Flashtones a Made in Czech oblečení, oděvy a ponožky.

Flashtones Brand

Logo Flashtones - ponožky a oblečení - liché pomožky - veselé ponožky

Flashtones znamená okázalé tóny. Tóny dělají hudbu krásnou v její různorodosti a originalitě, to samé vytváří u módy ponožek a oblékání. Co říkáte, odrbaný hit nebo osobitý song? Uniforma nebo Flashtones ponožky či oblečení?

Jsme originální česká značka oblečení, ponožek a jiných módních doplňků, která Vás bude inspirovat i bavit! Párujte naše liché ponožky jak se Vám jen zlíbí, oblékněte africké dashiki s prvky tradičního českého designu nebo oživte starou bundu našimi nášivkami. Nalaďte s námi Flashtones a bořte stereotypy!

Základními inspiračními zdroji jsou dva vzory – modrotisk a cibulák. Elementy v obecném chápání veřejnosti tak typicky české, ale přitom vzniklé právě díky inspiraci pocházející z odlišného kontinentu, v tomto případě z Asie. Ponožky a africké dashiki Flashtones s doplňky jsou k dospozici v našem online obchodě.

Flashtones zásady

Česká výroba

Česká výroba

Veškeré oblečení je vyrobené v České republice. Snižujeme dopad na životní prostředí a klademe důraz na kvalitu materiálů i zpracování. Minimalizujeme využívání plastů.

Jednoduchý design

Jednoduchý design

Věříme, že v jednoduchosti je síla. Zakládáme si na čistém designu a originálních obalech šetrných k přírodě.

Zábava

Zábava

Snažíme se, aby produkty Flashtones měly vždy příběh, ale i vtip, který je schopen vyloudit úsměv na rtech.

Ponožky Flashtones na sport i do společnosti

Flashtones oděvy a oblečení. Orignální ponožky na sport i do společnosti a ostatní aktivity. Liché ponožky flashtones a ponožky po jedné ponožce jsou jedinenčné a kvalitní.

Ponožky jsou z kvalitní bavlny s moderním designem ponožek.

Vyrábíme také tradiční africké oděvy dashiki Flashtones a Made in Czech oblečení, oděvy a ponožky.

Design na míru

Ponožky na míru

Ponožky na míru

Na zakázku vytvoříme ponožky pro Vaše zákazníky, zaměstnance nebo kluby. Navrhneme design nebo zapracujeme Váš návrh. Ponožky vyrábíme již od 150 párů nebo chcete-li od 300 kusů.).

Dashiki

Dashiki

Nejste konfekční typ? Nezoufejte, vytvoříme dashiki přímo na vaše míry! Co má společného český folklór a tradiční africká kultura? Víc než si myslíte!

Další produktovou řadu tvoří univerzální šátky, nebo chcete-li chitenge, které lze vázat africkým i evropským způsobem nebo je využít třeba jako designové ubrusy. Pro Flashtones typické ponožky se prodávají po jedné, v osobitých kartonových krabičkách. Kolekci dotváří drobná bižuterie, náramky, náhrdelníky a náušnice, vše v kombinaci porcelánových a minerálních korálků a komponentů z nerezové chirurgické oceli.
BOŘÍME STEREOTYPY

Naše kampaně

NakoupitS NÁMI VŽDY ORIGINÁLNĚ

Připojte se k nám

Zaregistrujte se a jako první se dozvíte o exkluzivních nabídkách.

Zde najdete naši značku Flashtones

Zavřít

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.