Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

SOBOTNÍ KURZY PLAVÁNÍ 2024/2025

Absolvovali jste s námi kurz školního plavání a vaše ratolest chce s plaváním pokračovat? Sháníte pro děti smysluplnou pravidelnou pohybovou aktivitu a v týdnu už nemáte prostor na další kroužek? Plavání s námi je tou správnou volbou! Na základě četné poptávky ze strany rodičů jsme pro vás připravili Sobotní kurzy plavání zaměřené na vodní adaptaci, základy vodní záchrany a sebezáchrany, absorpci základních plaveckých dovedností a rozvoj specializovaných plaveckých i všeobecných pohybových dovedností.


KDE

Kurzy probíhají v plaveckém bazénu a sportovním areálu Biotopu Radotín.


Organizace

Kurzy trvají vždy 50 minut a konají se každou sobotu. Je však jen na vás, kdy na ně dorazíte. Zaplatíte si balíček 12ti lekcí a docházíte podle vlastní potřeby. Kurzy jsou otevřené pro děti ve věku 5-13 let a jsou vhodné jak pro úplné začáteníky, tak pokročilé plavce. Cena kurzu je 4 800 Kč a to za 12 lekcí. Kurzy se konají od začátku října do konce ledna následujícího roku.


Jak to probíhá

S využítím nových pedagogických metod a osvědčených nenásilných postupů výuky plavání jsou děti vedeny k lásce k vodě a následnému zvládnutí základních plaveckých způsobů. Pamatujete si na Vaše školní plavání? Násilné potápění hlavy, odstrkování rukou od břehu pomocí tyče a slzy v brýlích u nás nenajdete. Máme rádi děti a víme, že učit lze i bez křiku pomocí pozitivní motivace a přirozené autority.

Výuka plavání probíhá ve vyhřívaném bazénu za dozoru zkušených instruktorů. Děti jsou rozřazeny do skupin dle schopností. Jeden instruktor vede vždy jen jednu skupinu (cca. 10 dětí). Každá lekce trvá 50 minut a je strukturována do tří částí:

  • úvodní seznámení s náplní lekce a následná rozcvička
  • hlavní výuková část
  • vodní hry


Další informace

Terminy

Termíny kurzu

Kurzy se konají v termínu 10/2024 až 1/2025Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ NERUDOVA 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace