Flashtones v zimě

Zima.. Proč to nemohli nazvat aspoň jinak? Proč se to jmenuje stejně jako ten zatraceně nepříjemnej stav? Je to jako by se jmenoval třeba podzim „takňáknormálně“. Že je tohle skvělý roční období? To leda tak pro sebevraždu.. i když počkat.. třeba takový lyžování.. to je vlastně přece super zábava! Vykácej ti cestu, zasněžej ti kopec, zrolbujou ti ho na manžestr, dovezou tě pod kopec, nejlíp fakt max. hoďku od Prahy, poněvadž čas jsou peníze, půjčej ti hole na vopírání, jedno až dvě prkna pod nohy, vyvezou tě nahoru a na tobě už je jen to selfiečko a nějak se skutálet dolu, aby tě zase mohli vyvézt a tys to mohl zkusit znovu a líp.

Tenhle typ bžundy nás lidi fakt ba, i když na naše předky, kteří v zimě radši hybernovali, protože nebylo v zimě moc co jíst, by to naše lítání nahoru a dolu za občasného postávání s hambáčem v jedné a aperolem ve druhé ruce, působilo dost crazy.

Z lyžování se stal takovej náš fakáč zimě, která nám dřív dávala volume down, zatímco my jsme objevili ovladač a externí repráky a řveme nezájem!

Jsme ochotný za sjíždění kopců utratit ročně desetitisíce, i když slovo carving jsme slyšeli poprvé v prodejně lyží a se slovy „to mi ten car wing dáte jako na esůvéčko“, se pokusili prodejce odbít.

Jsme ochotný hrát nemocný a riskovat zaměstnání a pověst, brát děti ze školy, protože bavit se i v zimě, je Marušo, moje svatý právo, protože ku.va dřu.

Příroda se na nás lidi s vybavením na zimu dost vybodla a když vyrazíme do hor v bačkůrkách, zebou nás nožičky. Pohyb ve sněhu pro nás byl nepřekonatelnou překážkou do doby než jsme vynalezli sněžnice a lyže. V nějakej moment jsme se to ale s tím hédonismem přepískli a přestali se ohlížet doleva doprava. Nějakej ten pruh v horách by nám příroda asi eště odpustila, ale je otázkou, jestli máme v březnu zasněžovat zelený kopce někde v nížině a hrát si tam na Chamonix?

Buď jak buď, dokud je v zimě alespoň občas kláda, chystáme pro vás něco na zahřátí! Čepice Flashtones už brzy na našem eshopu.

Flashtones a děti

Flashtones je starším sourozencem ZŠ PRO DĚTI a partnerem kurzu ZŠ Lyžování

Hrdinové z knihy Ostrov Socci už brzy na dětských Flashtónech!

Zavřít

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.