Flashtones v pohybu

Je sobotní odpoledne a borec se probudí, hodí si na rozcvičku pár kliků a dřepů a zamíří na svým fixbiku na snídani s kámošema. Hrajou spolu dneska turnaj v basketu a vždycky před začátkem si dávaji společnou snídani. To, aby nastavili tu správnou chemii v týmu. Pokecaj trochu o taktice, ale spíš tak vůbec a o životě a vyrazí společně směr hřiště. První utkání rozhodne borec trojkou, druhý je nejlepším střelcem a v posledním utkání ve skupině zahraje triple double. „To není špatná sobota,“ pomyslí si borec. Celý turnaj nakonec vyhrajou a zdá se jako ideální zajet se spoluhráčema i protihráčema za písničkou. Kapela a pak i dýdžej řádně rozproudí publikum, které ale ještě víc rozparádí borec! Skvělej tanečník, kterej si vždycky na chvilku odskočí od turnaje ve stolním fotbálku zatančit a pobavit svými triky. „Páni! to je kocour!“ slyší od dotírajících roštěnek. Aby ne, když kromě nejlepšího tanečníka vyhraje se spoluhráčem i turnaj ve stolním fotbálku. „Muck, sorry, já už jedu,“ vlepí té nejzklamanější hudlana na čelo a vyrazí domu za Scarlett Johansson.

Je sobotní odpoledne a v paralelním vesmíru borec čapne ovladač a ve svých oblíbených modrých teplákách a bílym tílku sedne k telce a pustí fotbálek. Otevře Bránik, uvelebí se na čalouněném sofa a se zamyšlenou tváří prohrábne svůj pěstěný knír. „Ty vole, měl tam dát toho mladýho, aby to trochu rozhejbal. Tadle sestava je na hovno!“ Na chvíli odloží pivko, protože hrajou hymnu a tehdy on vždycky vstává. To už ale začíná zápas a on pomalu dopíjí svý první. „Mámo, hoď po mě škopek,“ úkoluje. A máme tu první gól a hned při jeho druhym pivu. „Jooooooo! Tomu řikám paráda!“ Vypadá to, že dneska kluci hodlaj držet krok. Gól! V zápětí padá další, ale do opačný sítě. „Kurva, já to říkal, měl tam dát toho mladýho! Ten trenér je snad dement.“ Do přestávky už se na hřišti nic nestane, zato borec se s pivama ujímá hladkého vedení nad oběma týmy. „Mámo pojď, elektronická tužka. Vidíš, tady měl bejt ten kluk a nikdy bysme toho góla nedostali!“ Začíná druhá půle a hned padá gól. Teda gooooooool!!!! Tým se ujímá vedení, který pohodlně ubrání až do konce. „Já to říkal, jsme lepší, máme natrénováno, dobrýho trenéra, skvělý hráče.. a navíc máme fantastický fanoušky,“ glosuje už s dost podroušenym hlasem. A jsou tu reklamy a pak hned rozhovory. Mezitím zazvoní soused a to už začíná třetí půle. Daj se během ní stihnout minimálně tři pivka a jeden panák do jedný, druhej do druhý a třetí, protože je sobota. „Jak říkám, je to sport, kámo,“ drmolí už oba a poplácávají se přitom po ramenou.

Je sobotní odpoledne a ty si můžeš vybrat vesmír. Tak co? Kterej borec chceš bejt ty? Pro případ, že ten první, checkuj náš eshop, sportovní Flashtóny už brzy v prodeji!

Flashtones je starším sourozencem ZŠ PRO DĚTI a partnerem kurzu ZŠ V Týmu

Hrdinové z knihy Ostrov Socci už brzy na dětských Flashtónech!

Zavřít

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.